POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Czy każdy kot kocha pudełka?


Odpowiedź na to pytanie z pozoru wydawałaby się bardzo łatwa. Przecież internet pełen jest zdjęć kotów w pudełkach wszelkiego rodzaju. Od tych wielkich po mikrofali, poprzez te po butach, herbacie, kończąc na zapałkach. Kot - jeśli bardzo tego chce - zmieści się wszędzie.  Czy więc wszystkie koty kochają pudełka? 


Czy każdy kot lubi pudełka?


Nie. 


Nie wszystkie.

Dlaczego koty lubią pudełka?


Prawdą jest, że koty w pudełkach czują się bezpiecznie. Są otulone z każdej strony, niedostępne dla wroga i dodatkowo jest im w nich po prostu ciepło. Ale nie zmienia to faktu, że nie każdy kot lubi pudełka.

Oczywiście, Pan Kot kocha pudełka, lubi w nich przebywać, chować się do nich, mieszkać w swoim domku z pudełka. Każde nowe pudełko pojawiające się w domu to jego nowe pudełko, którego nie można ruszyć, bo on go potrzebuje (poprawka: potrzebuje ICH WSZYSTKICH). 

Oczywiście, Fifi kocha pudełka, lubi w nich spać, leżeć, przebywać bez żadnych zobowiązań oraz przywłaszczać je sobie. Nie ważne, czy pudełko jest duże, czy małe. Lubi spać i w ciasnych, do których ledwo wchodzi, jak i w tych olbrzymich (np. z zooplusa).

Oczywiście, Toffi...

Toffi nie lubi pudełek. 

Och, jak on nienawidzi pudełek!

Pudełko pozostawione na pastwę Toffiego nie kończy dobrze. Nigdy nie kończy dobrze. Dlaczego? Toffi Kot traktuje pudełka jako... toaletę. Załatwia swoje potrzeby w każdym pudełku, jakie tylko spotka na swojej drodze. 

Pudełka z przesyłek, pudełka po przedmiotach, pudło po garnkach, pudła po butach... Każde kończy dokładnie tak samo. Dlatego nie zostawiamy Toffiemu żadnych pudełek, a przez to też Fifi musiała ograniczyć ich ilość, by Toffi nie mógł ich przejąć. Jest to dla nich ciężka sytuacja, bo gdy tylko Fifi zwiedzi pudelko, wchodzi do niego Toffi... i już wszystko wiecie.

Trudno jest posiadać dwa koty o tak odmiennych upodobaniach. A czy wasze koty kochają pudełka?

Komentarze

 1. Moje nie lubią pudełek..żadnych...i mają dwa różne charaktery ..Stinky uwielbia spać u syna w łóżku,mało śpię bawi... to dystyngowanu KOT😃 Jadzia natomiast to ...kobieta szatan ale pudelka jej nie pasuja.. bardziej papier w roli ooo to ma gdzie pazurkami poszaleć 😂

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój kocha pudełka ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!