POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Jak wygląda współpraca?

Wyślę wiadomość... i co dalej? Jak przebiega współpraca z copywriterem?

Skontaktuj się ze mną i napisz, czego potrzebujesz. Odpowiem Ci najszybciej, jak to tylko możliwe i zadam Ci kilka pytań. Twoje odpowiedzi pomogą mi przygotować dla Ciebie takie treści, jakich oczekujesz. A później:
 • poświęcę czas na dokładny research i zapoznanie się z Twoją ofertą, materiałami i tematyką, w której działasz,
 • zaprojektuję treści, a następnie stworzę tekst. Nie dostaniesz go od razu. Kolejnego dnia spojrzę na niego ze świeżą głową i poprawię błędy oraz niedociągnięcia. Wszystko po to, by treści były jak najlepiej dopracowane!
 • prześlę teksty do akceptacji. Ewentualnie wprowadzę pojedyncze poprawki (bardzo rzadko się to zdarza!).
Gotowy tekst od razu możesz wrzucić na swoją stronę!

Podoba Ci się mój sposób pracy? Odezwij się do mnie i pozwól pisać dla Ciebie > blog@kocipunktwidzenia.pl