POZNAJMY SIĘ!
Hej! Jestem Klaudia i zapraszam cię do mojego miejsca w sieci. Jeśli chcesz ułatwić sobie życie i odzyskać czas dla siebie - dobrze trafiłaś. Nauczę cię, jak sprawić, by żyło ci się łatwiej oraz jak zadbać o siebie (szczególnie gdy nie masz czasu ani pieniędzy). Pokażę ci także, jak oszczędzać pieniądze. Mam nadzieję, że miło spędzisz u mnie czas. Chciałabym być dla ciebie wsparciem. Prywatnie jestem żoną wspaniałego mężczyzny i mamą Małego Człowieka. Lubię się rozwijać i nie potrafię stać w miejscu. Mam minimalistyczną duszę, która ciągle każe mi pozbywać się nadmiaru. Lubię czytać i spędzać czas na świeżym powietrzu.
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Jestem coprywriterką z doświadczeniem w pisaniu tekstów na blogi, strony www, sklepy internetowe. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Napisałam dwa ebooki, które możesz zakupić w moim sklepie. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować - czekam na twoją wiadomość. Możesz być pewna, że odpiszę na e-mail.

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Przeczytaj list od serca i treści, których nie ma nigdzie indziej.
  Czytaj więcej
 • 2
  INSTAGRAM
  Odwiedź mój sklep i dowiedz się, co mam w ofercie.
  Czytaj więcej
 • 3
  WSPÓŁPRACA
  Napisz do mnie i razem ustalimy warunki współpracy.
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

3 lekcje od 2017


Rok 2017 zaczął się dokładnie siedemnaście dni temu. To zupełny zbieg okoliczności, że piszę o tym dziś, w siedemnasty dzień roku. Minęło niewiele czasu, a ten rok dał już mi kilka życiowych lekcji. Chcę się nimi z wami podzielić, bo myślę, że mogą one być przydatne dla każdego z nas. Nie ważne, jaką masz rolę życiową i społeczną. Nieważny jest twój status. Są one uniwersalne. 

Lekcja życia - co to znaczy?

Życiowa lekcja to coś takiego, co zwala z nóg. Niby wszystko jest takie oczywiste, a jednak trudno było wpaść na to wcześniej. A jak już na to wpadłaś to wypadałoby to wcielić w życie. A pewnie i tak stoisz w miejscu. Tak jak ja.

Znasz metodę małych kroczków? Polega ona na tym, by do celu nie pędzić na łeb na szyję, tylko realizować te mniejsze cele, powoli. Takie cele, które w końcu zaprowadzą nas do tego dużego celu. 


3 życiowe lekcje od roku 2017

W tym krótkim czasie sporo się nauczyłam. I wiesz co? Lepiej uczyć się na czyichś błędach, ale to własne skłaniają do jakiejkolwiek zmiany.

Każdy z nas potrzebuje czasu na regenerację

Nikt z nas nie jest robotem. Nie wystarczy przez godzinę naładować baterii, by działać potem przez 24 godziny bez przerwy. Czas na regenerację jest bardzo ważny. Nie chodzi tylko o odchorowanie tego co trzeba (choć to również bardzo ważne). Chodzi o to, że gdy nie masz sił na nic, trzeba trochę odpocząć. Naładować baterie. Zrobić sobie dzień lub dwa totalnego lenistwa (lub robić tylko to, co naprawdę trzeba). Mam nadzieję, że choć czasem możesz sobie na to pozwolić.

Czasem trzeba przemęczyć się z dużymi rzeczami, które są nieprzyjemne. Potem przyjdzie czas na te lepsze i mniejsze

Nie warto zaczynać od rzeczy małych. Tych, które trwają tylko chwilę. Lepiej zacząć od wielkiego projektu. Zadania, które będzie się ciągnęło godzinami. Gdy już uda nam się je ukończyć, inne rzeczy będą tylko tak zwaną formalnością. Zajmą o wiele mniej czasu i przez o będą przyjemniejsze. 

Nie warto cieszyć się z tego, że udało się coś dobrze zaplanować

Cieszyć się trzeba tym, jak już uda nam się zrealizować plany. Do tego czasu wszystko zdąży się zmienić. Kilka a nawet kilkanaście razy. Życie Ci pokaże, że potrafi płatać figle. 
To moje trzy życiowe lekcje od roku 2017. A jakie są Twoje? 

Przeczytaj także:

PS. Zajrzyj na mój Instagram. Tam pokazuję więcej fajnych rzeczy! > @kocipunktwidzenia

PS2. Pamiętaj, że zawsze możesz zapisać się do mojego newslettera. Poruszam tam tematy planowania, organizacji oraz dobrego życia i polecam różne fajne rzeczy związane z życiem po swojemu > To coś dla mnie! Zapisuję się