POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

3 lekcje od 2017


Rok 2017 zaczął się dokładnie siedemnaście dni temu. To zupełny zbieg okoliczności, że piszę o tym dziś, w siedemnasty dzień roku. Minęło niewiele czasu, a ten rok dał już mi kilka życiowych lekcji. Chcę się nimi z wami podzielić, bo myślę, że mogą one być przydatne dla każdego z nas. Nie ważne, jaką masz rolę życiową i społeczną. Nieważny jest twój status. Są one uniwersalne. 

Lekcja życia - co to znaczy?

Życiowa lekcja to coś takiego, co zwala z nóg. Niby wszystko jest takie oczywiste, a jednak trudno było wpaść na to wcześniej. A jak już na to wpadłaś to wypadałoby to wcielić w życie. A pewnie i tak stoisz w miejscu. Tak jak ja.

Znasz metodę małych kroczków? Polega ona na tym, by do celu nie pędzić na łeb na szyję, tylko realizować te mniejsze cele, powoli. Takie cele, które w końcu zaprowadzą nas do tego dużego celu. 


3 życiowe lekcje od roku 2017

W tym krótkim czasie sporo się nauczyłam. I wiesz co? Lepiej uczyć się na czyichś błędach, ale to własne skłaniają do jakiejkolwiek zmiany.

Każdy z nas potrzebuje czasu na regenerację

Nikt z nas nie jest robotem. Nie wystarczy przez godzinę naładować baterii, by działać potem przez 24 godziny bez przerwy. Czas na regenerację jest bardzo ważny. Nie chodzi tylko o odchorowanie tego co trzeba (choć to również bardzo ważne). Chodzi o to, że gdy nie masz sił na nic, trzeba trochę odpocząć. Naładować baterie. Zrobić sobie dzień lub dwa totalnego lenistwa (lub robić tylko to, co naprawdę trzeba). Mam nadzieję, że choć czasem możesz sobie na to pozwolić.

Czasem trzeba przemęczyć się z dużymi rzeczami, które są nieprzyjemne. Potem przyjdzie czas na te lepsze i mniejsze

Nie warto zaczynać od rzeczy małych. Tych, które trwają tylko chwilę. Lepiej zacząć od wielkiego projektu. Zadania, które będzie się ciągnęło godzinami. Gdy już uda nam się je ukończyć, inne rzeczy będą tylko tak zwaną formalnością. Zajmą o wiele mniej czasu i przez o będą przyjemniejsze. 

Nie warto cieszyć się z tego, że udało się coś dobrze zaplanować

Cieszyć się trzeba tym, jak już uda nam się zrealizować plany. Do tego czasu wszystko zdąży się zmienić. Kilka a nawet kilkanaście razy. Życie Ci pokaże, że potrafi płatać figle. 
To moje trzy życiowe lekcje od roku 2017. A jakie są Twoje? 

Przeczytaj także:

PS. Zajrzyj na mój Instagram. Tam pokazuję więcej fajnych rzeczy! > @kocipunktwidzenia

PS2. Pamiętaj, że zawsze możesz zapisać się do mojego newslettera. Poruszam tam tematy planowania, organizacji oraz dobrego życia i polecam różne fajne rzeczy związane z życiem po swojemu > To coś dla mnie! Zapisuję się