POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Cały zrujnowany tydzień! czyli Tygodnik po kociemu | Tygodnik


Miał! Jestem wykończony ostatnim tygodniem. Moja Pańcia się leniła okropnie, dlatego tym razem to ja napiszę zeznania z ostatniego tygodnia. Będą bardzo emocjonujące, ponieważ był to bardzo ciężki dla mnie tydzień. Bez przedłużania zabierajmy się do pisania. 

W poniedziałek moja Pańcia zrobiła coś bardzo dziwnego! Otóż wstała i leniła się cały dzień! Nie pojechała do tej swojej głupiej szkoły. Zrujnowała mi tym całe plany! Planowałem sobie drzemkę po spaniu, które mnie bardzo zmęczyło, a ona stwierdziła, że skoro ma tyle czasu, to pójdziemy na spacer. Sami rozumiecie, że nie miałem siły kompletnie, ale jakoś tak poszedłem. I było nawet całkiem fajnie, chociaż gorąco. Pańcia w końcu stwierdziła, że pójdziemy raczej do domu, bo się przegrzeję. To po co ciągnęła mnie na dwór? Byłem tak wykończony, że przewróciłem się przy wejściu do domu i poszedłem spać.

Gdy smacznie sobie spałem, Pańcia mnie obudziła, wzięła na ręce i stwierdziła, że możemy się pobawić, bo przecież ma wakacje i będzie teraz w domu. Przez to ma dużo czasu na zabawę ze mną. Mam nadzieję, że te jej wakacje będą trwały krótko, bo mam dość jej w domu. 

Tak ją poniosło, że stwierdziła, że będziemy razem ćwiczyć! Tak mnie to zmęczyło, że dostałem zadyszki... Trzymała mnie na rękach i skakała, biegała (ale tak dziwnie, bo tylko w miejscu. Ja to jak biegam, to po ścianach, szafach i w powietrzu...), robiła przysiady. Mówi, że to tylko rozgrzewka, ale ja wiem swoje. Zmęczyła mnie tym. Mógłbym już spać do wieczora. 

Mógłbym, gdyby nie fakt, że dostałem prezent! Kupiła mi całą pierś z kurczaka! To moje ulubione jedzenie. Doceniam też bardzo, że pokroiła mi na takie małe kawałki. Byłem tak zmęczony, że nie miałem siły nawet gryźć...

Skoro już ma te wakacje i jak to powiedziała: dużo czasu dla mnie, to obmyśliłem plan, który skrupulatnie już tydzień realizuję. Codziennie rano (jakoś o 6, czasem chwilę później) budzę ją drapiąc co się da. Ostatnio okleiła taśmą mój ulubiony drapak, ale znalazłem sobie inny. Gdy ją obudzę, żądam otworzenia okna. Tak długo żądam, aż nie wstanie. Po tym już nie idzie spać, tylko sprząta i je śniadanie. No to ja chcę wtedy na dwór. Ona ciągle mówi, że za chwilę. Ale ja pamiętam, jak siłą mnie wzięła, gdy chciałem spać. Teraz ona nie zazna spokoju! 

A co u was? Też macie tak wrednych właścicieli? :D 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!