POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Tajemne umiejętności Kota, o których mogliście nie wiedzieć


Obiecuję, że kolejny raz dam Kotu coś dla was naskrobać. Dziś jednak muszę was o czymś powiadomić. A dokładniej o umiejętnościach Kota. Skąd wiem, że takowe posiada, skoro są tajemne? Otóż nasz Kot się z tym nie kryje i zawsze pokazuje nam, co potrafi. W miej lub bardziej dobitny sposób. 

Co potrafi kot?

Kot potrafi czytać. Jest to stwierdzone na podstawie obserwacji. Jeśli ktokolwiek zostawić kartkę, na której jest napisane, że Kotu czegoś nie wolno - jest pewność, że Kot to przeczyta. Z premedytacją się do treści kartki nie zastosuje i zrobi rzecz zakazaną. 

Kot jest prawdziwym koneserem. Tylko on potrafi określić, w której szynce jest najmniej mięsa i to ją właśnie zjeść. Nie bawi się on w jedzenie dobrego jakościowo mięsa czy kociej karmy. On pozwala nam oszczędzać na zakupach przeznaczonych dla niego. 

Kot doskonale wie, gdzie jest za mało miejsca, żeby włożyć tam Kota. Dlatego właśnie wchodzi tam, by zrobić na Kota miejsce. To nie jest absolutnie tak, że on nie zauważa zastawionej półki. Dba on tylko o dobre rozstawienie kwiatów na dywanie, czy potłuczonego szkła na podłodze. On naprawdę doskonale wie, że mamy za dużo rzeczy i części się trzeba pozbyć. 

Kot wie, jak smakuje trucizna, dlatego próbuje zjeść i wypić wszystko, co naszykujemy sobie do jedzenia. Dba on o nasze zdrowie i życie. Dlatego także zabiera bezmięsną pseudo-szynkę z kanapek i sam ją zjada. 

To nie jest tak, że Kot nie chce chodzić na spacery. On wie, że tobie jest ciężko, dlatego kładzie się na chodniku, żebyś mógł spokojnie postać i nie wysilać się za bardzo. Z tego samego powodu każe ci czasem za sobą biegać, np. jak ucieka z domu. 

To nie jest tak, że Kot nie potrafi zejść ze słupa/drzewa. On wchodzi tam z myślą, że zaraz zejdzie, ale potem mu się odechciewa. Miałczenie wniebogłosy jest naprawdę mniej męczące. A jakiś ludź w końcu przyjdzie go przecież zdjąć. 

Kot potrafi aportować. Ale dba również, jak już wiecie, o kondycję swojego podwładnego. Dlatego biegnie tylko do rzeczy, którą mu rzucisz i czeka tam spokojnie, aż sobie po nią przyjdziesz. Pokazuje ci, gdzie ona jest, żebyś się zbytnio nie musiał wysilać. Doceń to. 

Aż w końcu, Kot nie będzie na brudnym leżał i się kurzył. Dlatego, gdy tylko posprzątasz, położy się właśnie tam. Nie ważne, czy to parapet, łóżko, biurko, czy taboret. Kładzie się tylko tam, gdzie jest czysto

A jakie supermoce mają wasze zwierzaki? 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!