POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Podręczny Słownik Kociego


Zastanawialiście się kiedyś, co mówią wasze koty? Przecież nie miałczą tak zupełnie bez celu. Myślę, że chcą nam coś przekazać. Z Toffim Kotem nie mam takiego problemu, bo on dokładnie przekazuje, czego jego malutka, włochata duszyczka pragnie. Przedstawiam wam Podręczny Słownik Kociego - pod redakcją Toffiego Kota. 


Na początek zaznaczę, że Toffi jest bardzo rozgadanym kotem. Może przez kilka minut opowiadać niestworzone historie. Jeśli się zdenerwuje, idzie na górę i tam sobie krzyczy, a potem spokojnie wraca na dół. Jeśli coś chce - mówi o tym. Oczywiście po kociemu. Jego zasób słownictwa jest naprawdę bogaty. Zobaczcie sami!

Miał - podstawowe słowo każdego kota. Oznacza, że kot coś MIAŁ, ale teraz już nie ma i koniecznie trzeba mu to dać. Nie ważne co, przecież to MIAŁ, więc musi mieć znów. 

Mam - słowo oznaczające, że kot teraz coś posiada. Przeważnie jest to coś twojego i coś, czego pilnie potrzebuje, ale on to MAAAA i nie MAAAA zamiaru oddać. 

Ja - koty to egoiści na całego. Jeśli będziesz się żalić, płakać i opowiadać, jak to ci niedobrze - kot i tak ci powie, że on ma gorzej. JAAA jest na tyle wymowne, że odechce ci się wszystkiego - nawet marudzenia. 

Mamo - to Toffiego ulubiony repertuar. Idzie na górę i drze się MAMOOOOO. Oznacza to, że mnie szuka, ale nie może znaleźć. Przeważnie szuka w jednym miejscu (to jest na łóżku). 

Mama - to delikatniejsza wersja MAMOOO. Tu już kot nie drze się wniebogłosy, ale cichutko daje do zrozumienia, że czegoś potrzebuje. Potem przeważnie dodaje MIAŁ, a ty już powinieneś wiedzieć, co robić. 

Nie - poprawna odpowiedź na wszystko. Chcesz spać? NIE. Chcesz się miziać? NIE. Chce...? NIE. Siad! NIE. 

Nie wiem - gdy spytasz kota, gdzie jest cokolwiek, czego potrzebujesz (np. TWOJA gumka do włosów) - odpowiedź zawsze będzie brzmiała: NIE WIEM. 


Tak, Toffi tak miałczy, że można usłyszeć takie właśnie słowa. Najciekawsze jest to, że zaczynał od: MAMO i NIE. A teraz jego zasób słownictwa się powiększył. Aż się boję, co to będzie za kilka lat :) 


Wasze zwierzaki też tak rozmawiają? 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!