POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

List do siebie na dwudzieste pierwsze urodziny


Droga..., za kilka lat. Gdy wrócisz do tego tekstu, może zakręci ci się łezka w oku. Być może uśmiechniesz się do ekranu komputera w zimowy wieczór, a może do telefonu w zatłoczonym pociągu, który jedzie gdzieś na koniec świata. Nie ważne, to będzie za kilka lat. A teraz? Czy teraz jesteś szczęśliwa? 


Spójrz, jak beztrosko żyjesz, pomimo wszelkich problemów (a tych ci nie brakuje). Masz na głowie tę zabawną czapkę, koalę, którą ciągle mylisz z pandą. Cieszysz się nią, bo pokazuje twoje wewnętrzne dziecko. Wyznajesz zasadę, że trzeba cieszyć się wszystkim, więc zakładasz tę czapkę i się uśmiechasz. Nikt nie jest za stary na czapkę z uszami. Nikt. Tak mówisz. 

Jeśli chcesz krzyczeć z radości - robisz to. Jeśli chcesz tańczyć - robisz to. Wychodzisz na parkiet już na pierwszej piosence. Nie przeszkadza ci brak muzyki w przerwie - tańczysz dalej. "Pełna radości tak, ciągle goniła wiatr" - to o tobie, prawda? 

Jesteś odważna. Nie boisz się być sobą. Być tym kolorowym człowiekiem w smutnej szarej rzeczywistości. 

Nie bałaś się bordowej pomadki nałożonej na usta cały dzień. Czujesz się pewnie w swoim ciele. Jesteś go świadoma, jego zalet, wad, możliwości oraz ograniczeń. Podoba ci się, kochasz swoje ciało, bo masz tylko je, innego nie będzie. Akceptujesz siebie i swój wygląd. To dodało ci pewności siebie. I pewności, że dajesz mu to, co najlepsze. 

A przynajmniej się starasz, choć nie zawsze ci wychodzi. Stawiasz sobie cele, ale nie zawsze jesteś w stanie im podołać. Nie martw się. Najważniejsze, że idziesz ciągle do przodu i nie zatrzymujesz się. Rozwijasz się na każdej płaszczyźnie: intelektualnej, fizycznej, duchowej... 

Starasz się być dobrym człowiekiem. Każdego dnia pomagasz komuś, nawet jeśli chodzi o podniesienie papierka czy podanie butelki z wodą. Jesteś miła i ludzie są tacy dla ciebie. Lubisz ich. Oni lubią ciebie. Widzisz, że wzajemna życzliwość popłaca. 

Jesteś mądra. Potrafisz zmienić to, co w tobie złe i przechodzić powoli, kawałek po kawałku, na stronę dobra. Tam chcesz dotrzeć całą sobą, ale czeka cię jeszcze sporo pracy. Nie martw się, czas i tak upłynie - wykorzystaj go dobrze. 

Jeśli chodzi o czas, dwadzieścia jeden wiosen za tobą. Dwadzieścia jeden zim, lat i jesieni. Kochasz każdą tę porę roku i cieszysz się z każdego dnia twojego życia. Jest w tobie sporo dobra, miłości i mnóstwo szczęścia. Stawiasz dzielnie czoła problemom, smutkom, zmartwieniom i chorobom. Niech cię nie przerażają - kiedyś miną, albo je zaakceptujesz. Oby była to ta pierwsza opcja. 

Teraz jesteś jeszcze młoda. Jeszcze wiele przed tobą. 

Czego życzysz sobie? Szczęścia? Miłości? Spełnienia marzeń? Cokolwiek by to nie było - działaj, by to osiągnąć. Nie poddawaj się. 

Wszystkiego najlepszego!Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!