POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

3 cele - metoda małych kroków do spełniania wielkich celów. Jak osiągnąć cel? Jak się motywować?

Dziewczyna stoi przy fontannie podczas zwiedzania Pragi.

Znacie pewnie metodę małych kroków. Ja ją troszkę zmieniłam, coś dodałam, nazwałam i określiłam. I tak właśnie teraz próbuję osiągać moje cele, które nie są wcale małe, ani proste. Za to bardzo przyjemne i satysfakcjonujące. Jak to robię? Zapraszam do dalszego czytania. 


Wiem, że bardzo fajnie wymyśla się postanowienia. Bardzo łatwo spisać ich bardzo dużo. Wyzwanie 101 w 1001 czegoś mnie nauczyło (jeśli chcecie wiedzieć więcej na jego temat - piszcie w komentarzach). Otóż, nauczyło mnie tego, że 101 celów do bardzo dużo, ale da się to zrobić. Trzeba to jednak zrobić metodą. Jaką? Nie powiem wam, że jest jedna, określona, złota rada na wszystko. Bo nie ma. Każdy może znaleźć swoją. Dlatego dziś przedstawię wam moją, a wy podzielcie się w komentarzach waszymi metodami.

3 cele - metoda 3 celów na raz

Tylko trzy, aż trzy. Nie więcej. I raczej nie mniej. Z doświadczenia wiem, że zbyt wiele postanowień sprawia, że nawet nie chce nam się próbować i wychodzi z ego jedno wielkie G. Trzy cele są dobre, bo nie zniechęcają ilością. Są dobre, bo nie zleniwiają człowieka. Wiem, takie słowo nie istnienie, ale nie bardzo wiem, jak to nazwać inaczej. 

1 miesiąc - określ cele na miesiąc

Miesiąc, cztery tygodnie, 28 (30, 31) dni to naprawdę sporo czasu. Można się ogarnąć i zacząć działać. Z drugiej strony to na tyle mało czasu, by nie odkładać realizacji postanowienia na ostatnią chwilę. Trzeba zacząć działać od razu, by na koniec zobaczyć najlepsze efekty. Dla przykładu: zrobię w marcu 20 treningów. Jeśli przypomnę sobie o tym w ostatnim tygodniu - nie dam rady tego wykonać. 

Małe kroczki - osiąganie celów małymi krokami

Zrobię szpagat. Ale nie od razu. Nie da się. Trzeba spokojnie, powoli. Moje małe kroczki? Rozciąganie na różne sposoby (krótkie, długie). W końcu się uda. Nie możesz z góry zakładać, że w dwa dni wszystko zrobisz i będziesz miała z głowy. Niektóre cele wymagają odwagi i przygotowania, niektóre pieniędzy, a niektóre wytrwałości i codziennych prób. 

Motywacja - pomoc w osiąganiu celów

Ustaw tapetę na telefonie, tablecie, komputerze. Przyklej plakaty, wydrukuj zdjęcia, napisz cytaty, które do ciebie przemawiają. Czytaj książki, które będą pchać cię do celu. Znajdź motywującego bloga. Nastaw się pozytywnie i naucz się cierpliwości, a na pewno się uda!

A jakie są wasze metody? Jakie cele sobie stawiacie?

Spodobało Ci się? Przeczytaj także:
PS. Zajrzyj na mój Instagram. Tam pokazuję więcej fajnych rzeczy! > @kocipunktwidzenia
PS2. Pamiętaj, że zawsze możesz zapisać się do mojego newslettera. Poruszam tam tematy planowania, organizacji oraz dobrego życia i polecam różne fajne rzeczy związane z życiem po swojemu > To coś dla mnie! Zapisuję się  

Komentarze

 1. bardzo ciekawy i motywujący wpis
  skorzystam z tych rad

  OdpowiedzUsuń
 2. Małe kroki na początek, tak aby wdrożyć się w działanie, a później małe sukcesy napędzają te duże. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!