POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Odpuść i bądź szczęśliwy. ŻYJ JAK KOT!Gdy na zakończenie szkoły mogłam sobie wybrać jako nagrodę to, co chciałam, poleciałam do Empika i zobaczyłam tę książkę. Od razu chciałam ją mieć. Jako zapalona kociara nie mogłam przejść obok niej obojętnie. Tak wiem, jestem pokręcona, ale dobrze mi z tym. Czy ta książka wniosła coś nowego do mojego życia? Przeczytajcie. 
Na początek powiem, że u mnie kupno książek nie jest takie łatwe. Sama ich nie kupuję, tylko wypożyczam z biblioteki. Więc, gdy przyszedł moment kupna, nie mogłam się zdecydować. W takich momentach zawsze oglądam, zastanawiam się. Z tą było inaczej - najpierw wiedziałam, że chcę ją mieć, a potem zajrzałam do środka. Nie zawiodłam się. Czekałam tylko, aż w końcu będę mogła ją przeczytać.

ŻYĆ JAK KOT!

Czyli jak nauczyć się odpuszczać,
skupić się na tym,
co najważniejsze,
i zadbać o swoje szczęście

Na okładce nie ma zbyt wiele, co mi się bardzo podoba. Malutkie nazwisko autora, spory tytuł i ten krótki, zachęcający dopisek. Do tego trzy kotki i cztery łapki oraz znak wydawnictwa. Idealna, choć kolor bym zmieniła :) 

Dedykacja jest wyjątkowa, bo dla kota! Ale czego tu oczekiwać, skoro książka jest o kotach? 

Książka składa się z dużej ilości króciutkich rozdziałów. Dlatego właśnie czytanie jej jest wielką przyjemnością. Nie ma nic zbędnego. Krótko i na temat. Można ją sobie podzielić i czytać kawałek każdego dnia. Nawet dla osoby, która na nic nie ma czasu, myślę, że się sprawdzi. Może taka osoba czytać rozdział dziennie, czyli jakieś 3-5 stron. Idealnie, prawda? 

Przy takim układzie książki mamy czas na przemyślenia. Mamy czas, by zastanowić się, co warto zmienić w życiu, co warto urozmaicić, udoskonalić. Autor pokazuje nam, jak wiele można się od kotów nauczyć. Opisze tylko kilka porad, byście mogli zdecydować, czy warto tę książkę kupić i przeczytać. 


KOT NIE PRZEJMUJE SIĘ CUDZYM OSĄDEM

W tym rozdziale możemy się dowiedzieć, jak bardzo koty mają w nosie to, co inni o nich myślą Czują się one wyjątkowe, dobre, kochane. Nie ma sensu, by przejmować się opinią tych, którzy ich nie obchodzą. Koty są dumne oraz mają poczucie własnej wartości. 

Dlaczego ludzie tak bardzo przejmują się opinią innych? 

KOT JEST Z NATURY DOSTOJNY I OPANOWANY

Kot nie miota się w stresie po domu, bo nie może czegoś znaleźć. Kot spokojnie przechadza się. Gdy wystąpi stresogenna sytuacja - kot zapoznaje się z nią. Gdy minie - nie przejmuje się już tym incydentem. 

Ludzie bardzo lubią roztrząsać wszystkie problemy przez bardzo długi czas...

KOT SKUPIA SIĘ NA TYM, CO NAJWAŻNIEJSZE

Kot skupia się na tym, co jest dla niego bardzo ważne w danej chwili. Nie patrzy, czy się ubrudzi, wymiętosi futerko... Jeśli chce się bawić, bawi się. Nie obchodzi go, czy to wypada, czy nie. Dla niego zabawa jest w danym momencie najważniejsza i to na niej się skupia. 

Powinniśmy się od nich uczyć tego skupienia i zaangażowania. 


Do tego wszystkiego w książce jest wiele rzeczy związanych bezpośrednio z kotami: koci plan dnia w kilku częściach, list od kota, opisy zachowań tych zwierząt. 


Według mnie naprawdę warto przeczytać tę książkę i zmienić siebie!

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!