POZNAJMY SIĘ!
Hej! Jestem Klaudia i zapraszam cię do mojego miejsca w sieci. Jeśli chcesz ułatwić sobie życie i odzyskać czas dla siebie - dobrze trafiłaś. Nauczę cię, jak sprawić, by żyło ci się łatwiej oraz jak zadbać o siebie (szczególnie gdy nie masz czasu ani pieniędzy). Pokażę ci także, jak oszczędzać pieniądze. Mam nadzieję, że miło spędzisz u mnie czas. Chciałabym być dla ciebie wsparciem. Prywatnie jestem żoną wspaniałego mężczyzny i mamą Małego Człowieka. Lubię się rozwijać i nie potrafię stać w miejscu. Mam minimalistyczną duszę, która ciągle każe mi pozbywać się nadmiaru. Lubię czytać i spędzać czas na świeżym powietrzu.
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Jestem coprywriterką z doświadczeniem w pisaniu tekstów na blogi, strony www, sklepy internetowe. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Napisałam dwa ebooki, które możesz zakupić w moim sklepie. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować - czekam na twoją wiadomość. Możesz być pewna, że odpiszę na e-mail.

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Przeczytaj list od serca i treści, których nie ma nigdzie indziej.
  Czytaj więcej
 • 2
  INSTAGRAM
  Odwiedź mój sklep i dowiedz się, co mam w ofercie.
  Czytaj więcej
 • 3
  WSPÓŁPRACA
  Napisz do mnie i razem ustalimy warunki współpracy.
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Odpuść i bądź szczęśliwy. ŻYJ JAK KOT!Gdy na zakończenie szkoły mogłam sobie wybrać jako nagrodę to, co chciałam, poleciałam do Empika i zobaczyłam tę książkę. Od razu chciałam ją mieć. Jako zapalona kociara nie mogłam przejść obok niej obojętnie. Tak wiem, jestem pokręcona, ale dobrze mi z tym. Czy ta książka wniosła coś nowego do mojego życia? Przeczytajcie. 
Na początek powiem, że u mnie kupno książek nie jest takie łatwe. Sama ich nie kupuję, tylko wypożyczam z biblioteki. Więc, gdy przyszedł moment kupna, nie mogłam się zdecydować. W takich momentach zawsze oglądam, zastanawiam się. Z tą było inaczej - najpierw wiedziałam, że chcę ją mieć, a potem zajrzałam do środka. Nie zawiodłam się. Czekałam tylko, aż w końcu będę mogła ją przeczytać.

ŻYĆ JAK KOT!

Czyli jak nauczyć się odpuszczać,
skupić się na tym,
co najważniejsze,
i zadbać o swoje szczęście

Na okładce nie ma zbyt wiele, co mi się bardzo podoba. Malutkie nazwisko autora, spory tytuł i ten krótki, zachęcający dopisek. Do tego trzy kotki i cztery łapki oraz znak wydawnictwa. Idealna, choć kolor bym zmieniła :) 

Dedykacja jest wyjątkowa, bo dla kota! Ale czego tu oczekiwać, skoro książka jest o kotach? 

Książka składa się z dużej ilości króciutkich rozdziałów. Dlatego właśnie czytanie jej jest wielką przyjemnością. Nie ma nic zbędnego. Krótko i na temat. Można ją sobie podzielić i czytać kawałek każdego dnia. Nawet dla osoby, która na nic nie ma czasu, myślę, że się sprawdzi. Może taka osoba czytać rozdział dziennie, czyli jakieś 3-5 stron. Idealnie, prawda? 

Przy takim układzie książki mamy czas na przemyślenia. Mamy czas, by zastanowić się, co warto zmienić w życiu, co warto urozmaicić, udoskonalić. Autor pokazuje nam, jak wiele można się od kotów nauczyć. Opisze tylko kilka porad, byście mogli zdecydować, czy warto tę książkę kupić i przeczytać. 


KOT NIE PRZEJMUJE SIĘ CUDZYM OSĄDEM

W tym rozdziale możemy się dowiedzieć, jak bardzo koty mają w nosie to, co inni o nich myślą Czują się one wyjątkowe, dobre, kochane. Nie ma sensu, by przejmować się opinią tych, którzy ich nie obchodzą. Koty są dumne oraz mają poczucie własnej wartości. 

Dlaczego ludzie tak bardzo przejmują się opinią innych? 

KOT JEST Z NATURY DOSTOJNY I OPANOWANY

Kot nie miota się w stresie po domu, bo nie może czegoś znaleźć. Kot spokojnie przechadza się. Gdy wystąpi stresogenna sytuacja - kot zapoznaje się z nią. Gdy minie - nie przejmuje się już tym incydentem. 

Ludzie bardzo lubią roztrząsać wszystkie problemy przez bardzo długi czas...

KOT SKUPIA SIĘ NA TYM, CO NAJWAŻNIEJSZE

Kot skupia się na tym, co jest dla niego bardzo ważne w danej chwili. Nie patrzy, czy się ubrudzi, wymiętosi futerko... Jeśli chce się bawić, bawi się. Nie obchodzi go, czy to wypada, czy nie. Dla niego zabawa jest w danym momencie najważniejsza i to na niej się skupia. 

Powinniśmy się od nich uczyć tego skupienia i zaangażowania. 


Do tego wszystkiego w książce jest wiele rzeczy związanych bezpośrednio z kotami: koci plan dnia w kilku częściach, list od kota, opisy zachowań tych zwierząt. 


Według mnie naprawdę warto przeczytać tę książkę i zmienić siebie!

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!