POZNAJMY SIĘ!
Nazywam się Klaudia Jaroszewska i pochodzę z Dolnego Śląska. Od dziecka uwielbiam pisać, nic więc dziwnego, że zdecydowałam się na założenie swojego miejsca w sieci. Jestem założycielką bloga Koci Punkt Widzenia. Blog działa od 29 grudnia 2016 roku. Interesuję się ekologią, zdrowym stylem życia oraz organizacją i rozwojem osobistym. Na blogu poruszam także kwestie związane z endometriozą, na którą choruję. Czasem (kiedyś co tydzień) pojawiają się tu także humorystyczne teksty o kotach.
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Jeśli chcesz się ze mną skontaktować - czekam na twoją wiadomość. Możesz być pewna, że odpiszę na e-mail.

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Przeczytaj list od serca i treści, których nie ma nigdzie indziej.
  Czytaj więcej
 • 2
  SKLEP
  Odwiedź mój sklep i dowiedz się, co mam w ofercie.
  Czytaj więcej
 • 3
  WSPÓŁPRACA
  Napisz do mnie i razem ustalimy warunki współpracy.
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Najnowsze na blogu

Kontakt/Współpraca


Statystyki 06/2020

Statystyki 03/2021
29 grudnia 2016 roku założyłam bloga o nazwie Koci Punkt Widzenia, który z założenia miał skupiać się na kociej tematyce wraz z szeroko pojętymi lifestylem. Niedawno blog obchodził trzecie urodziny. Ciągle się rozwija i zyskuje nowych czytelników. 

Działam także na Facebooku, gdzie dostępny jest mój FanPage o tej samej nazwie: Koci Punkt Widzenia. Prowadzę Instagram, na którym dzielę się treściami, które nie zawsze znajdują się na blogu. Staram się publikować każdego dnia jedno zdjęcie. 

Tematyka bloga na początku była dość okrojona, ale z czasem rozwinęła się wraz z moimi zainteresowaniami. Na blogu lubię pisać o planowaniu, organizacji i sprzątaniu. Dzielę się poradami na temat prowadzenia domu, czy domowego budżetu. Jestem 22 letnią kobietą, która już trzeci rok radzi sobie z prowadzeniem domu, pracą i nauką oraz blogiem i pasjami. Ważny jest dla mnie zdrowy styl życia. Choruję na endometriozę i chętnie dzielę się moim doświadczeniem w tej dziedzinie. 

Jestem też kobietą, która uwielbia kosmetyki i makijaż. Staram się, by kosmetyki, których używam były skuteczne, ale także przyjazne naturze. Interesuję się także ekologią. Zawsze najpierw testuję na sobie (czy to produkt, czy sposób na coś), a dopiero później się tym dzielę. 

Staram się motywować ludzi do działania i spełniania marzeń. Każdy cel można osiągnąć, ale potrzeba do tego dużo pracy. Piszę tu o moich sposobach, ułatwieniach oraz poradach, które sama chciałabym usłyszeć. 


Jeśli jesteś zainteresowany/na współpracą, proszę o wiadomość mailową na adres blog@kocipunktwidzenia.pl. Wtedy wszystko omówimy. Dziękuję!