POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Level 10 Life


Lubicie wyzwania? Pracę nad sobą? Zadania? Pomysłowość? Znalazłam ostatnio wyzwanie, które właśnie ma pomóc nam pracować nad sobą i nad swoim życiem. Postanowiłam się wami tym wyzwaniem podzielić. Mam nadzieję, że wam się spodoba :)


10 poziomów życia

Mamy 10 kategorii z życia wziętych. Dla każdego może być to coś zupełnie innego. U mnie są to: zdrowie, relaks, rozwój, związek, relacje, organizacja, blog, dusza, wygląd, sport. 


Zdrowie, czyli wszystko, co z nim powiązane: zdrowie fizyczne, psychiczne, odżywianie. Moje zadania w tej kategorii obejmują zmiany nawyków żywieniowych oraz wiele innych.

Relaks, czyli różne sposoby na odpoczynek, np. medytacja. 

Rozwój, ten powiązany z nauką szkolną, ogólną poprzez kursy, zadania itp. 

Związek, to chyba logiczne :)

Relacje, czyli zachowanie wobec rodziny, znajomych, przyjaciół, ludzi. Wszystko, co tyczy się kontaktów międzyludzkich. 

Organizacja, zarówno miejsca, umysłu, planu dnia, jak i czasu ogółem, życia i wszystkiego. 

Blog, tu także obędzie się bez komentarza.

Dusza, wszystko, co z nią związane. Radzenie sobie z emocjami. Nawyki. Przyzwyczajenia. 

Wygląd, no cóż, w tej kwestii chciałabym co nieco zmienić. 

Sport, plan powrotu do formy, postanowienia i wyzwania. 


Każdy z was może zrobić swoje własne kategorie. U mnie będą to akurat takie, bo w tych dziedzinach życia własnie chcę nad sobą popracować. Dlatego do każdego z nich dopisuję swoje wyzwania, zadania do zrobienia, zmiany do wprowadzenia. 

Wyzwanie polega ogólnie na tym, żeby doprowadzić swoje życie do największego zadowolenia. Na początek rysujemy sobie schemat, na którym oznaczamy swoje zadowolenie w skali 0-10. Dajemy sobie czas- u mnie to na razie jest czas do 31 grudnia tego roku. Potem znów rysujemy i znów zaznaczamy swoje zadowolenie. I miejmy nadzieję, że będzie większe. 


Liczę na to, że każdy z was zastanowi się chociaż nad tym, czy życie sprawia mu radość :) 

Komentarze

 1. Anonimowy10/11/2017

  Dobre :D! Podoba mi się i każdemu bym to polecała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam już kiedyś ten pomysł, ale nie bardzo wiedziałam o co chodzi :) Wygląda ciekawie, jestem ciekawa jak się u Ciebie sprawdzi :) Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W zasadzie u mnie są tylko dwie - rodzina i moja pasja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy pomysł, chętnie w wolne dni go wykorzystam :)

  Pozdrawiam, Tak Po Prostu BLOG :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdy ma swój sposób na życie :) Twój jest genialny...

  OdpowiedzUsuń
 6. Koło życia to takie podstawowe narzędzie coachingowe, warto je zrobić nie wg wzoru a według swoich najwazniejszych obszarów w życiu. Zadowolenie to nie zawsze też 100%

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy1/29/2018

  Ooo, ciekawe! Z pewnością wypróbuję! Trendy Mama

  OdpowiedzUsuń
 8. Narzędzie, o którym piszesz - KOŁO ŻYCIA, wykorzystuję w mojej pracy coacha. Świetnie sprawdza się w wyznaczaniu celów, bo pokazuje klientowi, gdzie jest w tej chwili i obrazuje to, dokąd zmierza.

  OdpowiedzUsuń
 9. O raju, ale estetycznie!
  Próbowałam Level 10 zanim porzuciłam BuJo. Teraz pracuję z gotowym kalendarzem i choć czasem brakuje mi moich kochanych kropek do "zarysowania", to widzę pierwsze plusy w mojej produktywności. Może jeszcze kiedyś wykorzystam tę metodę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!