POZNAJMY SIĘ!
Hej! Jestem Klaudia i zapraszam cię do mojego miejsca w sieci. Jeśli chcesz ułatwić sobie życie i odzyskać czas dla siebie - dobrze trafiłaś. Nauczę cię, jak sprawić, by żyło ci się łatwiej oraz jak zadbać o siebie (szczególnie gdy nie masz czasu ani pieniędzy). Pokażę ci także, jak oszczędzać pieniądze. Mam nadzieję, że miło spędzisz u mnie czas. Chciałabym być dla ciebie wsparciem. Prywatnie jestem żoną wspaniałego mężczyzny i mamą Małego Człowieka. Lubię się rozwijać i nie potrafię stać w miejscu. Mam minimalistyczną duszę, która ciągle każe mi pozbywać się nadmiaru. Lubię czytać i spędzać czas na świeżym powietrzu.
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Jestem coprywriterką z doświadczeniem w pisaniu tekstów na blogi, strony www, sklepy internetowe. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Napisałam dwa ebooki, które możesz zakupić w moim sklepie. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować - czekam na twoją wiadomość. Możesz być pewna, że odpiszę na e-mail.

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Przeczytaj list od serca i treści, których nie ma nigdzie indziej.
  Czytaj więcej
 • 2
  INSTAGRAM
  Odwiedź mój sklep i dowiedz się, co mam w ofercie.
  Czytaj więcej
 • 3
  WSPÓŁPRACA
  Napisz do mnie i razem ustalimy warunki współpracy.
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Tajemne umiejętności Kota, o których mogliście nie wiedzieć


Obiecuję, że kolejny raz dam Kotu coś dla was naskrobać. Dziś jednak muszę was o czymś powiadomić. A dokładniej o umiejętnościach Kota. Skąd wiem, że takowe posiada, skoro są tajemne? Otóż nasz Kot się z tym nie kryje i zawsze pokazuje nam, co potrafi. W miej lub bardziej dobitny sposób. 

Co potrafi kot?

Kot potrafi czytać. Jest to stwierdzone na podstawie obserwacji. Jeśli ktokolwiek zostawić kartkę, na której jest napisane, że Kotu czegoś nie wolno - jest pewność, że Kot to przeczyta. Z premedytacją się do treści kartki nie zastosuje i zrobi rzecz zakazaną. 

Kot jest prawdziwym koneserem. Tylko on potrafi określić, w której szynce jest najmniej mięsa i to ją właśnie zjeść. Nie bawi się on w jedzenie dobrego jakościowo mięsa czy kociej karmy. On pozwala nam oszczędzać na zakupach przeznaczonych dla niego. 

Kot doskonale wie, gdzie jest za mało miejsca, żeby włożyć tam Kota. Dlatego właśnie wchodzi tam, by zrobić na Kota miejsce. To nie jest absolutnie tak, że on nie zauważa zastawionej półki. Dba on tylko o dobre rozstawienie kwiatów na dywanie, czy potłuczonego szkła na podłodze. On naprawdę doskonale wie, że mamy za dużo rzeczy i części się trzeba pozbyć. 

Kot wie, jak smakuje trucizna, dlatego próbuje zjeść i wypić wszystko, co naszykujemy sobie do jedzenia. Dba on o nasze zdrowie i życie. Dlatego także zabiera bezmięsną pseudo-szynkę z kanapek i sam ją zjada. 

To nie jest tak, że Kot nie chce chodzić na spacery. On wie, że tobie jest ciężko, dlatego kładzie się na chodniku, żebyś mógł spokojnie postać i nie wysilać się za bardzo. Z tego samego powodu każe ci czasem za sobą biegać, np. jak ucieka z domu. 

To nie jest tak, że Kot nie potrafi zejść ze słupa/drzewa. On wchodzi tam z myślą, że zaraz zejdzie, ale potem mu się odechciewa. Miałczenie wniebogłosy jest naprawdę mniej męczące. A jakiś ludź w końcu przyjdzie go przecież zdjąć. 

Kot potrafi aportować. Ale dba również, jak już wiecie, o kondycję swojego podwładnego. Dlatego biegnie tylko do rzeczy, którą mu rzucisz i czeka tam spokojnie, aż sobie po nią przyjdziesz. Pokazuje ci, gdzie ona jest, żebyś się zbytnio nie musiał wysilać. Doceń to. 

Aż w końcu, Kot nie będzie na brudnym leżał i się kurzył. Dlatego, gdy tylko posprzątasz, położy się właśnie tam. Nie ważne, czy to parapet, łóżko, biurko, czy taboret. Kładzie się tylko tam, gdzie jest czysto

A jakie supermoce mają wasze zwierzaki? 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!