POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Prosty sposób na loki bez użycia ciepła | Loki na rajstopy


Prawie każda dziewczyna, która ma proste włosy, chce mieć kręcone. Moje kręcą się trochę same, ale są to bardziej fale niż loki. Dlatego szukałam sposobu na loki. Lokówka odpada - nie wychodzą mi, a po za tym to zajmuje zbyt wiele czasu...
Papiloty itp. to rzeczy, które tylko wplątywały się we włosy, a zamiast loków wychodziła poplątana owca. Nie ładnie. Znalazłam też sposób z prostownicą, ale oprócz bólu głowy od ciągnięcia nie dało to nic. Kolejnym sposobem było kręcenie na opaskę, ale i tu odniosłam porażkę.

W końcu znalazłam sposób na ładne loki, które trzymają się u mnie do kolejnego mycia. Bez użycia ciepła, bez poświęcania na to czasu i uwagi. 

LOKI NA RAJSTOPY - czyli kręcenie włosów bez użycia ciepła
Czego potrzebujemy? Pary rajstop, które już się nam nie przydadzą. Odcinamy nogawki i zostawiamy. "Krocze" można wyrzucić, bo się nie przyda. Potrzebujemy też szczotki do włosów oraz dwóch gumek. 

Jak zrobić loki na rajstopy?

Rozczesujemy włosy (mogą być suche, mogą być mokre) i robimy dwie wysoki kitki, takie jak czeszą małe dziewczynki. 

Kolejnym krokiem jest związanie rajstopą tak, by była jedna króciutka część i jedna bardzo długa. 
Na długiej owijamy włosy. Gdy dojdziemy do końca, owijamy włosy pozostałą rajstopą i zawiązujemy na górze. 

Kładziemy się spać, lub po prostu funkcjonujemy. 

Rano (czyli po około 7 godzinach, ale można krócej) rozwiązujemy rajstopę, odwijamy, rozwijamy włosy i rozwiązujemy kitki. Włosy rozdzielamy pasmami tak, jak chcemy i mamy gotowe loki :) 


Próbowałaś już tego sposobu? 

Spodobało Ci się? Zobacz inne sposoby na kręcenie włosów:
PS. Zajrzyj na mój Instagram. Tam pokazuję więcej fajnych rzeczy! > @kocipunktwidzenia
PS2. Pamiętaj, że zawsze możesz zapisać się do mojego newslettera. Poruszam tam tematy planowania, organizacji oraz dobrego życia i polecam różne fajne rzeczy związane z życiem po swojemu > To coś dla mnie! Zapisuję się  

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!