O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Jaroszewska i pochodzę z Dolnego Śląska. Od dziecka uwielbiam pisać, nic więc dziwnego, że zdecydowałam się na założenie swojego miejsca w sieci. Jestem założycielką bloga Koci Punkt Widzenia. Blog działa od 29 grudnia 2016 roku. Interesuję się ekologią, zdrowym stylem życia oraz organizacją i rozwojem osobistym. Na blogu poruszam także kwestie związane z endometriozą, na którą choruję. Czasem (kiedyś co tydzień) pojawiają się tu także humorystyczne teksty o kotach.

Dodatkowo prowadzę konto na Instagramie – @kocipunktwidzenia. Poruszam tam treści związane głównie ze zdrowym stylem życia i zdrowiem w ogóle. Dzielę się poradami dotyczącymi prowadzenia domu, łatwiejszych zakupów oraz organizacji.


Po co tu jestem?

Jestem tu po to, by pomóc ci żyć lepiej i łatwiej oraz czerpać z życia jak najwięcej przyjemności. Mam nadzieję, że w moich treściach znajdziesz to, czego poszukujesz.

Chcę ci pokazać, że zdrowy styl życia (ruch, zdrowe odżywianie i dobre nastawienie) nie jest trudny ani czasochłonny. Chcę ci pokazać, że można wszystko zrobić łatwiej i przyjemniej.

Przy okazji dzielę się także moimi sposobami, sukcesami, porażkami oraz kawałkiem życia, który może cię zainspirować. Mam nadzieję, że mnie polubisz.


Dziękuję, że jesteś!Ps. Jeśli potrzebujesz porady, chcesz o coś spytać lub po prostu masz potrzebę kontaktu, napisz na blog@kocipunktwidzenia.pl. Będę czekać na twoją wiadomość!

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia