POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Dwudziestka na swoim | wstęp


Obserwując zachowanie ludzi w moim wieku, odnoszę wrażenie, że nie są oni zbyt dojrzali i dorośli. Ok, rozumiem, ja jestem trochę inna i życie nauczyło mnie pewnych rzeczy. Właśnie dlatego chciałabym rozpocząć cykl wpisów o tym, jak radzić sobie w dorosłym życiu, nie korzystając (zbyt wiele) z pomocy rodziców, mieszkając na swoim, zarabiając różne kwoty. Jak planować budżet, cele krótko- i długoterminowe. Już 13 miesięcy nie mieszkam z rodzicami, szybko to zleciało, dlatego wiem, że mogę wam dać kilka rad.


Czego chcę od tej serii? 

Chciałabym pokazać wam różne metody planowania budżetu (mniejszego oraz większego). Pokazać, jak to wygląda z mojej strony, jak radzę sobie finansowo. Jakie pieniądze i na co wydaję. Jak to wszystko rozplanowuję, bym była w stanie odłożyć bardzo dużo na później. Opowiem wam także o zmianach, przyzwyczajeniach oraz nawykach związanych z planowaniem oraz stricte finansami. 

Chciałabym wam pokazać, że osoba w moim wieku może być odpowiedzialna, może planować budżet, wydatki, jednocześnie odkładając pieniądze, oszczędzając i pozwalając sobie na wiele. Chcę pokazać, że młody nie znaczy głupi i być może z niektórych moich porad ktoś bardziej "dorosły" i "doświadczony" skorzysta. 

Prowadzenie budżetu nie jest proste, więc przeprowadzę was przez to krok po kroku. Pokażę wam, jak pewne rzeczy weszły mi w nawyk na tyle, że po tylu miesiącach ich zrobienie jest dla mnie na tyle naturalne, że nie muszę o tym jakoś bardziej pamiętać. 

Pokażę wam jak można oszczędzać oraz odkładać pieniądze. Opowiem wam o tym jak i ile kupuję, jak wygląda nasze mieszkanie, rozrywka, jedzenie czy ubrania - czyli wszystkie te kwestie, które są związane z finansami oraz organizacją. 

Opiszę wam planowanie posiłków, mądre zakupy, planowanie czasu by jednocześnie prowadzić dom, pracować lub chodzić do szkoły. Przez ten rok przeszłam przez kilka różnych etapów, więc mam trochę doświadczenia. Mam nadzieję, że będzie ono dla was przydatne. 


Mam nadzieję także, że pomysł się wam podoba i z przyjemnością będziecie zasiadać do czytania wraz z poranną herbatą. Trzymajcie kciuki za realizację!

Komentarze

 1. Nie mogę się doczekać tej serii! Czekam z niecierpliwością kochana :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł!!! Jak tylko młody pozwoli, będę do Ciebie zaglądać często:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja od rodziców wyprowadziłam się dwa miesiące przed dziewiętnastymi urodzinami. Myślę, że jakoś daję sobie radę, ale oszczędzać pieniędzy nie potrafię, więc może Twoja seria mi w tym pomoże! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!