POZNAJMY SIĘ!
Mam na imię Klaudia i jestem mamą, żoną, przedsiębiorczynią… a przede wszystkim sobą! Znam swoje wartości, wiem, w jakim kierunku zmierzam i jestem ważna dla samej siebie. Dlatego dbam o siebie na co dzień, a nie tylko od święta. Chcę Ci pokazać, jak możesz to zrobić! Ale tak bez spiny. To miłe miejsce. Pokazuję Ci mój punkt widzenia oraz dostępne opcje, a działanie należy do Ciebie (o ile tego właśnie chcesz!). Oprócz tego znajdziesz tu różne sposoby ułatwiania sobie życia, recencje książek, seriali i podcastów oraz treści o endometriozie i minimalizmie. Zrób sobie coś pysznego do picia i zapraszam do czytania!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chcesz bym pisała dla Ciebie? Nie ma problemu! Jestem copywriterką z doświadczeniem. Specjalizuję się w artykułach blogowych na temat dbania o siebie, rozwoju osobistego oraz macierzyństwa. Piszę także na inne tematy. Chętnie przygotuję treści do sklepu internetowego, na Landing Page oraz do newslettera. Piszę także teksty we współpracy z markami (Poster Store, Bee.pl). Chcesz ze mną współpracować? Napisz do mnie na blog@kocipunktwidzenia!

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 • 1
  NEWSLETTER
  Zapisz się, by otrzymywać dwutygodnik, w którym pokazuję, jak odzyskać czas dla siebie i żyć w zgodzie ze sobą.
  Czytaj więcej
 • 2
  WSPÓŁPRACA
  Chcesz, bym napisała o Twojej firmie lub produkcie na blogu? Kliknij tu, by poznać szczegóły!
  Czytaj więcej
 • 3
  COPYWRITING
  Chcesz, bym pisała dla Ciebie? Kliknij tu i poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej

ZACZNIJ CZYTAĆ TUTAJ

Przeczytaj najnowsze wpisy!

Planuj czas, ale pozostań elastycznaDni coraz krótsze. Z tego kilka godzin dziennie w szkole, w dojazdach. Potem chwile pracy i nagle wieczór. A mimo tego ludzie pytają mnie, kiedy mam czas na wszystko. Bo mam czas na sport, na przyjemności, czytanie, naukę, spacer, film, zabawę z kotem, spotkania z przyjaciółmi. Mam bardzo dużo czasu. A moja dobra przecież trwa tyle, co twoja. 
Niektórzy mówią mi, że nie mam życia. Bo się dużo uczę. Bo lubię siedzieć w domu. Ale ja właśnie mam życie. Prawie takie, jakiego chcę. Do wymarzonego jeszcze kilka kroków. Mam na to czas. Naprawdę. Mam czas na marzenia. A co najważniejsze, mam czas na ich spełnianie. Jak to robię? weź swoją ulubioną kawę lub herbatę, a ja wszystko ci opowiem.

Na początek, albo wieczorem dnia poprzedniego, albo rano, przed szkołą siadam z moim tysiącem notesów i robię listę rzeczy do zrobienia. Jeden notes zawiera właśnie stworzoną listę. W drugim plan powtórek o matury, ogólny zarys tygodnia. W trzecim plan nauki angielskiego, z którym muszę się wziąć w garść (dzięki M, że mi to uświadomiłeś!). Trochę rzeczy w głowie. Karteczki ze sprawdzianami itp. Do tego rozpiska korepetycji. I parę innych. I tak każdego dnia powstaje jedna lista rzeczy do zrobienia. 

Idę do szkoły. W autobusie uczę się na lekcje, albo czytam. Dzięki temu nie muszę tego robić w domu. Oszczędzam czas na każdym kroku. Na lekcjach także załatwiam sprawy, które dam radę. Przerwy spędzane w gronie znajomych. 


Gdy wracam ze szkoły, jem obiad i lecę pracować. Gdy wrócę, wykreślam z listy wszystko, co udało mi się zrobić. Określam, ile czasu mi zostało do załączenia trybu: spać, teraz już. Na ten czas robię sobie zarys pozostałego czasu. Ustalam ramy czasowe, w które wpisuję różne aktywności. Robię to tak, by plan był w miarę możliwości elastyczny. Dzięki temu nie denerwuję się, gdy muszę coś zmienić.

Przy wykonywaniu poszczególnych rzeczy staram się nie rozpraszać. Nie mam powiadomień w telefonie. Nie korzystam z Facebooka. Staram się olewać SMS, ale to nie zawsze wychodzi. 


Ustalam sobie czas na dane zadanie. Wiem, że dam radę ogarnąć zarys projektu w 10 min i tyle maksymalnie to robię. Nie siedzę nad niczym dłużej, niż to konieczne. 

Wszelkie zaległości staram się nadrabiać na bieżąco lub w weekendy.  Do tego staram się mieć życie towarzyskie jako takie. Spotykam się ze znajomości. Robię głupoty. Wyjeżdżam. A i tak ze wszystkim nadążam. Taki slow life w codziennym biegu. 

A wy jak sobie radzicie? 

Komentarze

 1. U mnie także mnie się pyta jak daje radę pogodzić bloga treningi siatkówki, ćwiczenia w dom, naukę i wiele innych zajęć :D Także mam mniej więcej rozplanowane co kiedy jak i gdzie tylko, że ja tego nie zapisuję :)
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry pomysł na organizację czasu. Mi go zawsze brakuje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy10/24/2017

  Dobrze, znajdę czas. Lecę ćwiczyć. Dzięki 😉

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi jakoś doby na wszystko brakuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas na Szczycie jest łatwiej wolniej żyć niż w miastach, ale i tak ja jestem zawsze ze wszystkim do tyłu ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!