czwartek, 13 grudnia 2018

Fotokalendarz i rabat dla was


Wczoraj pisałam,że otrzymałam dwie przesyłki. W drugiej z nich był Fofokalendarz, który sama mogłam zaprojektować. Zamówiłam kalendarz w formacie A3, a więc odpowiednio duży, by zastąpić mój poprzedni. Na każdej stronie jest zdjęcie, które budzi jakieś pozytywne wspomnienia oraz sprawia, że serce bije szybciej. Już wiem, że będę patrzyć na niego każdego dnia w nadchodzącym roku.


Kalendarz zamówiłam ze strony Colorland. Kosztował mnie niewiele, bo miałam kod rabatowy. I taki też kod mam dla was. Na Fotokalendarz oraz Fotoksiążkę. Myślę, że warto skorzystać, bo ceny są naprawdę niskie. 


Sam kalendarz ma gruby papier, wszystko jest ładnie wydrukowane. Do tego można zaznaczyć sobie swoje daty, zmienić kolorystykę, wybrać szablon lub zaprojektować własny. Myślę, że taki kalendarz to także dobry pomysł na prezent. Zamówiłam go w niedzielę, a dostałam już wczoraj. Także przed świętami jeszcze zdążycie :)2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia