8/20/17

Zdjęcia idealne dla ciebie | WnętrzaJak jeszcze nie wiecie, aktualnie jesteśmy w trakcie remontu pokoju. Remont to zbyt wielkie słowo, bo tylko malujemy, ogarniamy wszystko. Jedną ścianę mamy zupełnie pustą. Czegoś tam brakuje. Z pomocą przychodzi strona www.foto4u.pl. Gdy już tylko będę miała zrobione wymarzone zdjęcie (a do tego jeszcze troszkę), to na pewno skorzystam z oferty.

A jaka jest owa oferta? Bardzo rozbudowana. Mamy do wyboru wywołanie zwykłych zdjęć, zdjęć panoramicznych, kwadratowych oraz takich w formacie XXL. Jest także spory wybór kalendarzy (gdzie każdy miesiąc jest na osobnej stronie) oraz FotoPrezentów (kubki, puzzle, t-shirty, maskotki i wiele innych). Mnie jednak najbardziej interesują FotoObrazy na płótnie jedno jak i wieloczęściowe. 


Aktualnie trwają niesamowite promocje na obrazy ze zdjęcia. Do wyboru jest wiele formatów w stosunku wymiarów 2:3, 3:4; 1:1; 2:1 i 3:1. Od małych fotografii na płótnie (20x30 cm) możemy dojść nawet do ponad metrowych. 

U nas ściana jest dość spora i jeśli się zdecydujemy na drukowanie zdjęć na płótnie, myślę że będziemy skłonni wybrać spore zdjęcie, które będzie pasować do nowego wnętrza. Jestem pewna, że ożywi ono beżową ścianę, która na razie jest niesamowicie nudna. 


Od zawsze podobały mi się także obrazy z kilku części. Kiedyś myślałam o namalowaniu takich sama, ale mój talent jednak na to nie pozwala. Strona Foto4u wychodzi mi jednak na przeciw i ma w ofercie obrazy złożone z 2, 3, 4 i 5 części. Są takie proste, gdzie każda część ma taki sam rozmiar, ale mnie bardziej podobają się części o różnych wymiarach. 

Zauważyłam, że obraz ze zdjęcia na płótnie jest świetnym, prostym i ładnym pomysłem na wykończenie wnętrza. Dzięki temu mamy na zdjęciu to, czego najbardziej chcieliśmy, a nie przypadkowy obraz. 


Zachęcam was do odwiedzenia strony www.foto4u.pl. Zapewniam, że każdy z was znajdzie coś dla siebie. Pamiętajcie, że aktualnie są wielkie promocje. Korzystajcie póki czas! 

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie Twoje słowa motywują mnie do dalszego działania. Jeśli blog Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj i bądź na bieżąco!

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia